Oto Oskar Osička
IMPORT - EXPORT - DISTRIBUTION

696 84 Syrovín 108
Czech Republic

 
         

Vážení obchodní přátelé,

Naše rodinná firma a sklad sídlí nedaleko Bzence, působíme na českém trhu od r. 2008. Dovolte nám nabídnout Vám touto cestou náš sortiment profesionálních stavebních nástrojů od certifikovaných výrobců z Německa. Cílovou skupinou, které chceme toto importované zboží nabízet, je velkoobchod, maloobchod i koncový zákazník (stavebním firmám, půjčovnám nářadí, pro firmy zabývající se montáží oken a dveří, sanacemi a izolacemi proti vlhkosti, zateplováním fasád, dodavatelům střech na klíč a pod).

Nástroje jak s válcovou stopkou, tak s upínáním SDS Plus a SDS Max jsou konstruovány pro vrtání do zdiva, kamene, betonu, dlažby, skla.

Naší prioritou je – KVALITA – RYCHLOST DODÁNÍ – VÝHODNÁ CENA

Sortiment nástrojů máme téměř kompletně skladem, distribuci provádíme poštou s dodáním do 24 hod. V případě zvýšeného zájmu či v případě požadavku na méně poptávané rozměry je zákazníkovi sdělen termín dodávky při potvrzení objednávky (výroba v Německu je zakázková). Vaši poptávku můžete zaslat na níže uvedený email oskarosicka@seznam.cz nebo můžete využít i formulář z našich stránek, nabídku Vám zašleme obratem.

Naši nabídku považujte za základní, ceny se dále mohou odvíjet od objednaného množství vrtáků.

S přáním hezkého dne se těšíme na Vaši odpověď

Oto Oskar Osička

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
         
         
 

©2008-2009 Oto Oskar Osička